I Dziecięcy Festiwal Tańca

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne placówki z terenu miasta Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego, do udziału w I Dziecięcym Festiwalu Tańca, który odbędzie się w ramach obchodów Dni Ostrołęki , dnia 25 maja 2012r.                                od godziny 10,na scenie przy Kupcu.
Urząd Miasta Ostrołęki
Przedszkole Miejskie Nr 17 w Ostrołęce
Szkoła Tańca „Pasja”
I Dziecięcy Festiwal Tańca
Ostrołęka, 25 maja 2012, scena przy Kupcu
1. Organizator: Przedszkole Miejskie nr 17 w Ostrołęce, Szkoła Tańca PASJA, Urząd Miasta Ostrołęka.
2. Cel imprezy: animacja  i popularyzacja ruchu tanecznego wśród dzieci w wieku przedszkolnym, popularyzacja aktywnego trybu życia, prezentacja dorobku i warsztatu pedagogicznego, wymiana pomysłów i doświadczeń, prezentacja umiejętności uczestników przed szerszą publicznością.
3. Zasady uczestnictwa:
• W imprezie biorą udział  grupy taneczne dzieci reprezentujące zaproszoną  placówkę przedszkolną w wieku 5-6 lat
• Liczebność zespołu to przedział od 2 do 12 osób.
• Czas prezentacji : od 1,15 min. do 6 min.
• Nagranie podkładu muzycznego do występu należy przygotować na opisanej płycie CD.
• Grupa musi przybyć na miejsce występu co najmniej na 15 min. przed przewidzianą w harmonogramie porą występu.
• Szczegółowy harmonogram zostanie przesłany zgłoszonym placówkom na 5 dni przed terminem festiwalu.
• Rejestracja grup uczestników będzie odbywać się na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego. Wypełniony formularz powinien zostać odesłany na adres organizatora w terminie do 15 maja   . ( zgłoszenie można przesłać  pocztą  na adres przedszkola lub pocztą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )
• Wszelkie wątpliwości związane z uczestnictwem wyjaśni koordynator: 502649767.
• Organizatorzy zapewniają dyplomy dla uczestników festiwalu oraz drobne upominki, a także dyplom zbiorczy i trofeum dla placówki.
• Organizator nie ubezpiecza uczestników festiwalu, oraz nie odpowiada za rzeczy, kostiumy i rekwizyty zagubione podczas występu.
• Organizator nie zapewnia pomieszczeń – przebieralni, uczestnicy przybywają na miejsce festiwalu w kostiumach scenicznych.
RAMOWY PROGRAM:
10.00 – uroczyste rozpoczęcie festiwalu
10.15- występ pokazowy zaproszonych gości
10. 20- prezentacje festiwalowe zakończone prezentacją zaproszonych gości.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
DO ZOBACZENIA!

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne placówki z terenu miasta Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego, do udziału w I Dziecięcym Festiwalu Tańca, który odbędzie się w ramach obchodów Dni Ostrołęki , dnia 25 maja 2012r. od godziny 10,na scenie przy Kupcu.

Urząd Miasta Ostrołęki

Przedszkole Miejskie Nr 17 w Ostrołęce

Szkoła Tańca „Pasja”

I Dziecięcy Festiwal TańcaOstrołęka, 25 maja 2012, scena przy Kupcu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (do pobrania)

3. Zasady uczestnictwa:

• Grupa prezentuje jeden taniec lub zestaw tańców spiętych tematem przewodnim, lub obrazek taneczny z elementami śpiewu lub recytacji.( technika i forma tańca dowolna)• Liczebność zespołu to przedział od 2 do 12 osób.

• Czas prezentacji : od 1,15 min. do 6 min.

• Wszelkie wątpliwości związane z uczestnictwem wyjaśni koordynator: 502649767.

RAMOWY PROGRAM:

10.00 – uroczyste rozpoczęcie festiwalu

10.15- występ pokazowy zaproszonych gości

10.20- prezentacje festiwalowe zakończone prezentacją zaproszonych gości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
DO ZOBACZENIA!