Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie czytelnicze gr.II

Email Drukuj PDF

215-19minDnia 03.03.2020r. w grupie II Kraina Gumisiów odbyło się spotkanie czytelnicze. Dzieci odwiedziła mama Lilianki p. Karolina Jabłonowska i przeczytała bajkę pt.,,Królewna Śnieżka''.

Dzieci z uwagą wysłuchały bajki, której treść zwraca uwagę na sposoby radzenia sobie z przeciwnościami losu. Po wysłuchaniu bajki i rozmowie o jej treści, dzieci wspólnie z gościem wzięły udział w zabawie ruchowej przy muzyce relaksacyjnej a następnie przystąpiły do pracy plastyczno- technicznej. Przedszkolaki wykonały papierowe korony, które mogły wykorzystać w zabawach dowolnych w ciągu dnia.                
   Serdecznie dziękujemy mamie Lilianki  za mile spędzony czas. 

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www