Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Bal karnawałowy

Email Drukuj PDF

210-19minW czwartek 6 lutego 2020 r. w Krainie Misiów odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie: wróżki, królewny, policjanci, strażacy i wiele,wiele innych .

Wystrój sal wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wspólnej wesołej zabawy. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Popisy taneczne z wykorzystaniem rekwizytów, konkursy oraz bajkowe zagadki umilały dzieciom ten niecodzienny czas. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Rodzice na tę okazję przygotowali słodki poczęstunek.

opr.: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www