Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Znamy zasady bezpieczeństwa

Email Drukuj PDF

208-19minDnia 4 lutego 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się quiz na temat: "Znamy zasady bezpieczeństwa". Drużyny- reprezentanci grup przedszkolnych rozwiązywały zagadki, odpowiadały na pytania, układały ilustracje znaków drogowych z elementów, wypowiadały się na temat niebezpiecznych sytuacji przedstawionych na obrazkach. Przedszkolaki za swoją aktywność oraz bardzo dobrą znajomość zasad bezpieczeństwa otrzymały dyplomy i nagrody.


Podczas quizu , w wierszu i piosence, zaprezentowały się dzieci z "Krainy Misia Jogi". Gośćmi specjalnymi byli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce: dzielnicowy "Śródmieście I" i "Śródmieście II" - pan Krzysztof Prusiński, dzielnicowy "Centrum II" - pani Bożena Boruch, dzielnicowy "Traugutta", "Parkowe" i "Park Miejski"- pan Piotr Bojarski oraz pan Wojciech Poteraj.
Dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji za poświęcony czas i przekazanie nagród dla przedszkolaków.
Quiz zorganizowały i poprowadziły nauczycielki: B. Kilijańska i E. Poteraj.

opr. B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www