Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Grupa V "Kraina Misia Jogi" na spotkaniu z muzyką

Email Drukuj PDF

200-19minDnia 15.01.2020 r. dzieci z "Krainy Misia Jogi" po raz kolejny były w OCK na spotkaniu z muzyką, którego organizatorem jest Filharmonia Narodowa.

Pan konferansjer zaprosił przedszkolaki na opowieść o Czerwonym Kapturku w autorskim opracowaniu Jana Brzechwy. Dzieci śledziły przygody dziewczynki, która musi przemierzyć las, by dotrzeć do domku babci. W koncercie zabrzmiały różne instrumenty perkusyjne oraz fortepian i trąbka. Dodatkową atrakcją koncertu były piosenki napisane specjalnie na tę okazję. W koncercie były przedstawione sytuacje w formie humorystycznej, co sprawiło dzieciom wiele radości  i dobrej zabawy.

Napisała: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www