Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Christmas Time

Email Drukuj PDF

198-19minZbliża się najpiękniejszy okres w roku- Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się kolejny konkurs anglojęzyczny „Christmas Time”.

12 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, którego głównym celem było wykonanie przez każdą grupę kartki bożonarodzeniowej z życzeniami w języku angielskim. Wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania i mielśmy możliwość oglądania pięknych prac naszych przedszkolaków. W czwartek, podczas rozstrzygnięcia konkursu dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu naszych przedszkolaków, które recytowały wierszyki i życzenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Natomiast dzieci z Krainy Misia Jogi , przygotowane przez p. Barbarę Kilijańską wykonały taniec do utworów Alleluja oraz Jingle Bells. Mieliśmy także przyjemność gościć uczniów ze szkoły podstawowej STO w Ostrołęce: Kalinę Luchcińską, Aleksandrę Piastę, Garielę Nisio oraz Macieja Dziwiszka wraz z nauczycielami p. Marzeną Staśkiewicz i p. Jarosławem Ptakiem. Uczniowie wykonali kolędę „Cicha noc - Silent Night”w języku angielskim przy akompaniamencie skrzypiec i gitary. Na koniec każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom, a nasi goście pamiątkowe podziękowania. Konkurs zorganizowała p. Katarzyna Sul – nauczycielka języka angielskiego.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www