Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Mikołajki z Feniksem

Email Drukuj PDF

197-19minDnia 7.12.2019 r grupa V "Kraina Misia Jogi" reprezentowała nasze przedszkole na zorganizowanej imprezie "Mikołajki z Feniksem".

Organizatorem imprezy była Rada Osiedla "Śródmieście" oraz Kurpiowskie Centrum Handlowo - Usługowe Sp. z o.o. Dzieci- Elfy i Śnieżynki zaprezentowały się w programie muzyczno- tanecznym.Przedszkolaki śpiewały, tańczyły i grały na instrumentach perkusyjnych. Za piękny występ otrzymały od publiczności gromkie brawa, a od Mikołaja prezenty. . Program występu opracowały i przygotowały nauczycielki : B. Kilijańska
i J. Bacławska. Serdecznie dziękujemy także rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie występu.

Napisała: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www