Świąteczne pierniczki

194-19min12 grudnia w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw. To za sprawą przedszkolaków z Krainy Misia Uszatka,które tego dnia piekły świąteczne pierniczki .

Pod czujnym okiem mamy Pawełka- pani Lidii przedszkolaki poznały składniki i sposób wykonania ciasta oraz potrzebne przybory kuchenne. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały ,jak powstaje piernikowe ciasto.
Przedszkolaki z Krainy Misia Uszatka serdecznie dziękują pani Lidii za pomoc w pieczeniu świątecznych pierniczków.
Opr.A. Mamińska