Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Grupa V na spotkaniu z muzyką

Email Drukuj PDF

193-19minDnia 11.12.2019 r. dzieci z "Krainy Misia Jogi" po raz kolejny były w OCK na spotkaniu


z muzyką, którego organizatorem jest Filharmonia Narodowa. Pan konferansjer zaprosił przedszkolaki do kolorowego świata bajek, filmów i musicali. W koncercie zabrzmiały zarówno utwory dobrze znane, jak i te rzadziej wykonywane. Dzięki dwójce wokalistów, którym towarzyszył flet i fortepian, dziecięca publiczność poznała nowych bohaterów i ich niezwykłe, często zabawne "historie pisane dźwiękami". Jedną z bohaterek była Vaiana, która chciała ratować świat przed zagładą. Dzieci wzbogacone o nowe doświadczenia muzyczne zadowolone wróciły do przedszkola.

Napisała: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www