Konkurs piosenki angielskiej

192-19minW poniedziałek 9 grudnia w Przedszkolu Miejskim nr 8 „Kraina Radości” odbył się konkurs piosenki angielskiej „I love English”.

W konkursie zaprezentowały się dzieci z ostrołęckich przedszkoli. Przedszkolaki śpiewały piosenki w języku angielskim, a także miały możliwość odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących wykonanego utworu. Nasze przedszkole reprezentowały Julia Gutowska oraz Aleksandra Grzelak z Krainy Misia Paddingtona. Dziewczynki wykonały utwór pt.: „If you happy”. Wszyscy uczestnicy zajęli zaszczytne I miejsce. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz nagrodę rzeczową. Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz doskonałą zabawą. Julię i Olę do występu przygotowała p. Katarzyna Sul – nauczycielka języka angielskiego. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy występu.

opr.K.Sul