Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

spotkanie czytelnicze w gr.V

Email Drukuj PDF

191-19minW dniach od 12.11.2019 r. do 15.11.2019 r. w grupie V "Kraina Misia Jogi" odbyły się spotkania czytelnicze z rodzicami. Odwiedziła nas pani Ewa  mama Julka Poteraja, która przeczytała dzieciom Legendę o warszawskiej Syrence.

Następnie dzieci kolorowały syrenkę warszawską. Kolejnego dnia przyszła do nas mama Adasia Chomętowskiego pani Iwonka, która przeczytała dzieciom bajki: Jaś i Małgosia oraz Dziewczynka z zapałkami. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały bajek i odpowiadały na pytania na temat ich treści.
W każdym z dni w którym były spotkania czytelnicze dzieci otrzymały słodkości za uważne słuchanie i właściwe odpowiedzi na pytania. Dziękujemy rodzicom za miłe i wzbogacające w doświadczenia dzieci spotkania z książką.

Napisała: Jola Bacławska, B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www