Symbol of Great Britain

186-19min„Symbol of Great Britain” to tytuł konkursu, który odbył się w naszym przedszkolu. Dzieci podczas zajęć z języka angielskiego zapoznały się z tradycjami i symbolami Wielkiej Brytanii. Dowiedziały się również ciekawostek o królowej Elżbiecie II oraz jej pałacu.

Podsumowaniem konkursu było wykonanie przez każdą z grup pracy plastycznej nawiązującej do jednego z symbolu Wielkiej Brytanii. Pośród wspaniałych pracy wykonanych przez dzieci był m.in. Big Ben, most Tower Bridge, flaga Wielkiej Brytanii, piętrowy autobus, a także portret królowej
Elżbiety II.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 28 listopada 2019 , podczas którego przedszkolaki obejrzały krótkie przedstawienie o królowej i Londynie. Na koniec każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w konkursie. Organizatorem konkursu była p. Katarzyna Sul – nauczycielka języka angielskiego.