Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Pasowanie na przedszkolaka

Email Drukuj PDF

182-19minPasowanie na przedszkolaka w Krainie Misia Ruperta i Misia Puchatka odbyło się 21 i 22 listopada. W tym jednym z najważniejszych dniu w życiu każdego malucha towarzyszyli im ich rodzice i rodzeństwo, jednak nie mogło także zabraknąć wychowawców i dyrekcji placówki.

W pierwszej części uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte w trakcie pierwszych tygodni nauki w przedszkolu. Maluchy śpiewały, tańczyły i recytowały poznane piosenki i wierszyki, za co otrzymywały gromkie brawa. Następnie przyszła kolej na uroczyste ślubowanie i pasowanie „specjalnym” ołówkiem. Pasowania na przedszkolaka dokonała dyrektor placówki, Agnieszka Kowalska.
Oprac M. Wilkowska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www