Udział dzieci z gr. IV i V w między-przedszkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie we współczesnym świecie"

181-19minDnia 20.11.2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego cyklicznego konkursu plastycznego pod hasłem: "Bezpiecznie we współczesnym świecie".

Nasze przedszkole reprezentowały: Łucja Szymańska z grupy IV "Kraina Misia Paddingtona" i Alicja Krajewska z grupy V "Kraina Misia Ruperta". Dziewczynki wykonały bardzo ładne prace i zajęły pierwsze miejsce oraz otrzymały nagrody i dyplomy. Celem konkursu było: kształtowanie czynnych postaw wobec bezpieczeństwa swojego oraz innych dzieci, propagowanie zasad bezpiecznego  zachowania się we współczesnym świecie, uświadomienie zagrożeń wynikających z niebezpiecznych zachowań, rozwijanie zdolności plastycznych i inwencji twórczej dzieci. Gratulujemy Łucji i Ali.

Opracowała: B. Kilijańska