Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie czytelnicze w bibliotece

Email Drukuj PDF

 175-19minW dniu 6 XI dzieci z Krainy Misia Jogi odwiedziły Bibliotekę Miejską  ,filię nr 3. Pani Ewa przeczytała dzieciom   bajkę  ,,Wiewiórki , które nie chciały się dzielić".

Jest to pełna humoru historia, której głównymi bohaterami są dwie wiewiórki - Cyryl i Błażej, które poróżniła walka o ostatnią szyszkę w sezonie. Zaczyna się szalony wyścig po lesie, która z wiewiórek zdobędzie szyszkę?.Kto okaże się bohaterem....?
 Po wysłuchaniu bajki, przedszkolaki  uczestniczyły w jesiennych zabawach ruchowych: omijały kałuże i naśladowały jeże. Wykonały także piękną pracę plastyczną z tworzywa przyrodniczego. Dziękujemy paniom z biblioteki za tak ciekawe zajęcia.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www