Spotkanie czytelnicze

174-19minDnia 13.11.2019 r. w ramach realizowanej w naszym przedszkolu innowacji pedagogicznej pod hasłem „Zakochani w Polsce”, grupę III Kraina Misia Kolargola odwiedziła pani Iza – mama Filipa.

Tego dnia przedszkolaki wysłuchały legendy pt. „Lech, Czech i Rus”, opowiadającej historię powstania państwa polskiego. Po przeczytaniu legendy, pani Iza wysłuchała piosenki patriotycznej w wykonaniu dzieci pt. „Jesteśmy Polką i Polakiem”, a następnie zaprosiła przedszkolaki do pokolorowania przygotowanych przez nią ilustracji godła Polski. Po wykonaniu pracy plastycznej nastąpiła najprzyjemniejsza część spotkania – dzieci otrzymały słodkie lizaki. Bardzo dziękujemy pani Izie za zorganizowane spotkanie.