Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie czytelnicze w grupie V

Email Drukuj PDF

168-19minDnia 7.11.2019 r.  grupę V "Kraina Misia Jogi" odwiedziła pani Bożenka - babcia Julka Poteraja. Pani Bożenka przeczytała dzieciom Legendę o Czechu, Lechu i Rusie.

Przedszkolaki słuchały opowiadania z wielkim zainteresowaniem. Następnie pani Bożenka zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce. Na zakończenie spotkania przedszkolaki kolorowały Godło Polski w nawiązaniu do Legendy, którą przeczytała babcia Julka. Były też słodkie niespodzianki: babeczki, które upiekła pani Bożenka oraz inne słodkości. Dziękujemy pani Bożence za tak miłe spotkanie.

Napisała: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www