Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie z Policjantem

Email Drukuj PDF

167-19minWe wtorek 5 listopada dzieci z Krainy Misia Puchatka i Krainy Gumisiów spotkały się z Panią podinspektor Justyną Ciepierską ( mama Bartusia z gr.I ), Panem podkomisarzem Tomaszem Żerańskim i Panem aspirantem Krzysztofem Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dzieci miały również okazję do spotkania z Komisarzem Kurpikiem. W trakcie spotkania policjanci przybliżyli dzieciom reguły bezpiecznego poruszania się po drodze i jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Wyjaśnili również jak zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi i dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Policjanci przypomnieli dzieciom o noszeniu odblasków podczas jesiennej i zimowej pory roku. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na pamiątkę spotkania każdy przedszkolak otrzymał elementy odblaskowe i kamizelki, dzięki którym będzie bardziej widoczny w czasie spacerów. 

Serdecznie dziękujemy naszym gościom zwłaszcza mamusi Bartusia za poświęcony czas i wspaniałe pełne atrakcji spotkanie .

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www