Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie ze strażakami w gr.I

Email Drukuj PDF

169-19min25 października 2019r. w gr .I Krainie Misia Puchatka odbyło się spotkanie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Zaproszeni goście to tata Ignasia pan Tomasz Dumała i Bartusia pan Piotr Suchta.

Wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie. W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową i zachowaniem bezpieczeństwa w czasie pożaru oraz utrwalenia numerów alarmowych.
Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i odpowiadały na zadawane pytania. Maluszki miały możliwość poznać wyposażenie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, przymierzyć kask strażaka oraz wejść do środka wozu strażackiego.
Dziękujemy tacie Ignasia i Bartusia za interesujące spotkanie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www