Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Alicja w krainie czarów

Email Drukuj PDF

159-19minDnia 7.10.2019 r. przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl taneczny Zespołu Tańca Współczesnego DE-EM pt. "Alicja w krainie czarów".

Dzieci poznały przygodę Alicji, która pewnego dnia wpadła do króliczej nory i tym samym do świata przypominającego sen. Na swojej drodze dziewczynka spotykała mnóstwo dziwnych postaci m.in. Pana Gąsienicę, Zajączka, Królową Kier. Przedszkolaki podczas oglądania spektaklu przeniosły się w świat magii wyobraźni. Spektakl reżyserowała pani Małgorzata Wójcik. To był naprawdę piękny pokaz tańca, muzyki, niesamowitej przygody w krainie czarów. Dzieci wróciły do przedszkola zachwycone.

Opr. B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www