Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie czytelnicze

Email Drukuj PDF

158-19minW piątek 11.10.2019 r. dzieci z grupy I Kubusia Puchatka odwiedziła pani Ania z Biblioteki Osiedlowej nr 3 .Maluszki po raz pierwszy uczestniczyły w zajęciach czytelniczych. Z uwagą wysłuchały wierszy o tematyce jesiennej” Trzeba przetrwać” J. Czernickiej oraz „Stragan pani jesieni” B. Lewandowskiej.

Po wysłuchaniu wierszyków dzieci ozdobiły drzewo kolorowymi jesiennymi liśćmi oraz wzięły udział w zabawie „skok przez kałużę”. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało kolorową zakładkę do książki i drobną słodkość. Serdecznie dziękujemy pani Ani za ciekawe i interesujące spotkanie.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www