Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Bezpieczny przedszkolak

Email Drukuj PDF

156-19minDnia 3.10.2019 r. w grupie V "Kraina Misia Jogi" odbyło się spotkanie z policjantami - tatą Jasia i Adasia panem Piotrem Bojarskim oraz panem policjantem Adrianem z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Temat spotkania -"Bezpieczny przedszkolak" wzbogacił i utrwalił wiedzę dzieci na temat zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa podczas zabaw oraz pobytu w przedszkolu i w domu. Panowie policjanci zaprezentowali przedszkolakom w formie praktycznej zasady ruchu drogowego oraz jak należy zachowywać się w kontaktach z obcymi ludźmi i co należy zrobić w sytuacji zagrożenia. Dzieci miały okazję do spotkania i rozmowy z Komisarzem Kurpikiem, który zaprosił dzieci do wspólnej zabawy. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały zasad bezpieczeństwa, którymi powinni się kierować i przestrzegać. Dziękujemy naszym gościom za lekcję o bezpieczeństwie.

Opr.: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www