Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie czytelnicze

Email Drukuj PDF

154-19minW piątek 27.09.2019r. pięciolatki z Krainy Misia Paddingtona odwiedziła pani Ewa z Biblioteki Miejskiej, filia nr 3.


Przedszkolaki z uwagą wysłuchały opowiadania Jennifer Yerkes pt. „Zabawny ptaszek”. Jest to historia małego, zwyczajnego ptaka, który czuje się samotny, niedoceniony, przeźroczysty. Mając już dość takiego traktowania, wyrusza w świat. Po drodze spotykają go różne przygody. Próbuje zostać kimś innym. Ostatecznie dochodzi do przekonania, że najlepiej być sobą. Wystarczy zaakceptować siebie, a wtedy wszystko zaczyna się układać.
Po analizie treści, dzieci bawiły się przy muzyce. Następnie każdy wykonał ptaszka wykorzystując kolorowy papier, kredki i pióra.
Serdecznie dziękujemy pani Ewie za ciekawe spotkanie.

opr. Barbara Długołęcka

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www