Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie z policjantem

Email Drukuj PDF

151-19minJestem bezpieczny. Spotkanie z policjantem w gr. III

24 września 2019r. w gr. III Kraina Misia Koralgola odbyło się spotkanie z policjantem z Komedy Miejskiej Policji w Ostrołęce . Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www