Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Dzień Przedszkolaka

Email Drukuj PDF

150-19min"Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego aż po starszaka
wszyscy świętują „Dzień Przedszkolaka"

20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce.
Przedszkolaki z Krainy Misiów miały okazję tego dnia w grupach do wspólnej zabawy. Brały udział w różnych konkurencjach sportowych, zabawach integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej,śpiewały ulubione piosenki .Tańczyły przy największych muzycznych dziecięcych przebojach. Dzieci rysowały swoje buzie na balonach prezentując je na forum grupy. Robiły galaretki o smaku cytrynowym,wspólnie z rodzicami grilowały na świeżym powietrzu. Niecodziennym powodzeniem cieszyła się "Foto budka" , która była specjalnie przygotowana na tą okazję, a przedszkolaki mogły przebierać się i robić sobie zdjęcia. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie, żeby wyglądać inaczej. Był też czas na słodki poczęstunek. Za wspaniały udział i zabawę dzieci otrzymały upominki i medal przedszkolaka .Był to dzień pełen radości i wrażeń.

 

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www