Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Dni adaptacyjne

Email Drukuj PDF

149-19minW dniach 29-30 sierpnia w Krainie Misiów odbyły się w grupie I Misia Puchatka i grupie VI Misia Ruperta dni adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci ,które rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. Maluszki wspólnie z rodzicami mogły zwiedzić salę przedszkolną , pobawić się zabawkami . Miały okazję do poznania nowych kolegów i koleżanek. 

Panie nauczycielki przeprowadziły zabawy integracyjne, które zbliżyły dzieci do siebie i pozwoliły pokonać lęk i nieśmiałość. Dużo radości przyniosły dzieciom zabawy na przedszkolnym placu zabaw pod czujnym okiem rodziców i pań .
Dni przebiegały w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Dzieci spędziły je radośnie z uśmiechem na twarzach.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i aktywny udział w spotkaniu.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www