Wyjazd na kajaki

148-19minDzieci z Krainy Misia Paddingtona 28 czerwca, tuż po pożegnaniu przedszkola wybrały się wraz z rodzicami na spływ kajakami po Krutyni. Przez pierwsze momenty kiedy płyneliśmy w kajakach padał deszcz i to nas trochę zaniepokoiło.

Trwało to krótko i potem mieliśmy wymarzoną pogodę. Otaczały nas wspaniałe widoki jakże bujnej przyrody. Widać było na twarzach dzieci i dorosłych uśmiech, zadowolenie z bycia razem w tak wyjątkowym miejscu. Dzieci dzielnie wspomagały dorosłych podczas wiosłowania. Po przepłynięciu zaplanowanej trasy zjedliśmy ze smakiem pieczone na ognisku kiełbaski, karmiliśmy też głodne rybki. Był to ostani wyjazd dzieci i rodziców w tej grupie. Wszyscy wróciliśmy bardzo zrelaksowani i zadowoleni.

Oprac. M. Wilkowska