Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Dzień Mamy i Dzień Taty

Email Drukuj PDF

144-19minW maju przedszkolaki świętowały Dzień Mamy oraz Dzień Taty. Dzieci zaprosiły do siebie swoich rodziców, by zaprezentować im przedstawienie artystyczne z okazji tego wyjątkowego dnia. Po występie był czas na życzenia, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Rodzice mieli również okazję spędzić czas ze swoimi pociechami na świeżym powietrzu w Gospodarstwie Agroturystycznym „Zaciszu Ułańskim” ora w Stadninie Mustang.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać więzi rodzinne, uczą miłości, szacunku i przywiązania.

Wszystkim rodzicom składamy najszczersze życzenia!

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www