Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Music is my best friends

Email Drukuj PDF

143-19minJuż po raz trzeci w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Anglojęzycznej pt.: „Music is my best friends”.

Wydarzenie miało miejsce 6 czerwca 2019. Konkurs miał na celu m.in. propagowanie nauki języka angielskiego poprzez piosenkę oraz promowanie aktywności twórczej dzieci. W konkursie wzięło udział 12 uczestników, którzy reprezentowali Przedszkola Miejskie nr 1, 7, 8, 9, 13 oraz 17. Dzieci w fantastyczny sposób zaprezentowały przygotowane utwory w języku angielskim. Nasze przedszkole reprezentowały Alicja Kochańska i Zuzia Kruczyk z gr. IV, które zaśpiewały piosenkę „On the fram”. Po zmaganiach uczestników miała miejsce część artystyczna w wykonaniu grupy VI Misia Ruperta. Przedszkolaki zaprezentowały układ taneczny z pomponami. Jury miało bardzo poważne zadanie, ponieważ wszystkie dzieci zaprezentowały się wyśmienicie. Jury podjęło jednogłośną decyzję, że wszyscy uczestnicy zajmują zaszczytne I miejsce. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Na koniec na wszystkich uczestników konkursu czekał słodki poczęstunek, który był doskonałą okazją do wymiany swoich spostrzeżeń przez przedszkolaków. Z niecierpliwością czekamy na następną edycję konkursu już za rok. Koordynatorem konkursu była p. Katarzyna Sul.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www