Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Wycieczka do Łomży

Email Drukuj PDF

142-19minW czwartek 30 czerwca dzieci z Krainy Misia Kolargola i dzieci z Krainy Misia Uszatka wybrały się na wycieczkę do Łomży.

Dużą atrakcją była już podróż autokarem, ale największe niespodzianki były przed nami. Pierwszym miejscem, które odwiedziliśmy był Park Trampolin Jump6. Duża hala wypełniona trampolinami wywarła na przedszkolakach ogromne wrażenie. Po krótkiej rozgrzewce, pod okiem instruktorów dzieci zaczęły swoje „szaleństwo” na trampolinach, nurkowały w gąbkach, wspinały się, huśtały na linach, rzucały piłką do kosza. Zabawa dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń. Dzieci zmęczone, ale uśmiechnięte i szczęśliwe wyruszyły w dalszą podróż. Następną atrakcją była wizyta w papugarni. Spotkanie i obcowanie z papugami było ogromnym przeżyciem. Latające i siadające wszędzie papugi robiły dużo hałasu. Dzieci szybko się jednak przyzwyczaiły i podziwiały te przepiękne, kolorowe ptaki. Papugi siadały im na ramionach, głowach. Przedszkolaki chętnie karmiły ptaki, brały na ręce i głaskały. Kolejny punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Przyrody w Drozdowie, które zachwyciło nas atmosferą i otoczeniem. Dzieci zwiedziły sale poświecone przyrodzie, ptakom, zwierzętom. Następnie wybraliśmy się na krótki odpoczynek do pięknego parku przyległego do Muzeum.
W drodze powrotnej do Ostrołęki, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www