Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Mama, tata i ja

Email Drukuj PDF

139-19minW czwartek 6 czerwca dzieci z Krainy Misia Kolargola wspólnie z rodzicami świętowały Dzień Rodziny. Piknik rodzinny odbył się na placu przedszkolnym, był okazją do wspaniałej zabawy i integracji.

Wszyscy starali się sprawić, by ten dzień był jak najpiękniejszy . Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, a dla smakoszy pyszności z grilla. Kiedy wszystko zostało już zapięte na ostatni guzik, nad „Krainą Misiów” zawiał wiatr, a z nim ciemne chmury przyniosły lekkie grzmoty i deszcz. Każdy miał nadzieję, że znów wyjdą promyki słońca i tak właśnie się stało. Dzieci zaprezentowały wzruszającą część artystyczną dla kochanych rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej, rodzinnej atmosferze. Obserwując uśmiechnięte twarze rodziców i dzieci odnosiło się wrażenie, że wszyscy dobrze się bawili. Z imprezy pozostało wiele zdjęć, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci uczestników naszego pikniku.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www