Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie z fizjoterapeutką

Email Drukuj PDF

114-19minDnia 03.04.2019r.dzieci z grupy I Kraina Kubusia Puchatka odwiedziła pani Dorota Dziechniarska mama Leonka.

Na tym spotkaniu przedszkolaki poznały nowy zawód wykonywany przez rodziców- fizjoterapeuta. Pani Dorota na początku naszego spotkania opowiedziała dzieciom o swojej pracy a następnie zaproponowała grupie kilka zabaw ruchowych z użyciem gazet. Podczas tych zabaw dzieci świetnie się bawiły i jednocześnie ćwiczyły dużą motorykę oraz nawyk utrzymywania prawidłowej postawy ciała podczas siadania i chodzenia. Na zakończenie nasz gość zaproponował dzieciom zabawę relaksacyjną- masażyk. Dziękujemy p. Dorocie za wspólnie spędzony czas.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www