Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Zapach wiosny - zajęcia czytelnicze

Email Drukuj PDF

113-19min8 kwietnia przedszkolaki z Krainy Misia Uszatka po raz kolejny uczestniczyły w zajęciach czytelniczych w Bibliotece Osiedlowej Nr 3.


Dzieci wysłuchały opowiadania Tomasza Samojlika ,,Żubr Pompik-zapach wiosny” czytanego przez bibliotekarkę- p.Ewę. Przedszkolaki omawiały oznaki wiosny, dowiedziały się także, jak pachnie wiosna . Podczas zabawy w wiosenne memory wykazały się bardzo dobrą spostrzegawczością i pamięcią. Wykonały także pracę plastyczną związaną z bohaterem wysłuchanego opowiadania-żubrem Pompikiem.
Bardzo dziękujemy p. Ewie za poświęcony czas oraz ciekawe zajęcia czytelnicze.


opr. A. Mamińska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www