Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Uczniowie u przedszkolaków

Email Drukuj PDF

106-19minDnia 02.04.2019r. dzieci z grup: II, VI, VII przywitały gości. Nasze przedszkole odwiedzili uczniowie klasy Vc, ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. St. Jachowicza w Ostrołęce pod opieką pani Aldony Bacławskiej.

Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie teatralne pl. „Bajkowa zgaduj-zgadula”. Było to przedstawienie mające na celu przybliżenie dzieciom wartości czytelniczych oraz uświadomienie szeregu korzyści płynących z czytania książek. Występ starszych koleżanek i kolegów przeplatany był zagadkami dla najmłodszych dzieci. Wśród gości znaleźli się również absolwenci naszego przedszkola. Piękne i zabawne przedstawienie dało dużą porcję walorów edukacyjnych, zarazem było niepowtarzalną okazją do bezpośredniego kontaktu ze starszymi kolegami i koleżankami. Gromkie oklaski były dowodem na to, że przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Dziękujemy pani Aldonie oraz wszystkim uczniom za przybycie oraz wspaniałe emocje, jakich dostarczyło nam zaprezentowane przedstawienie. Ewa Poteraj

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www