Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

ŚWIĘTO KOBIET

Email Drukuj PDF

101-19minDzisiaj dzień piękny, uroczysty!

Taki dzień raz się w roku zdarza, 

gdy 8 Marca z gwarem wiosny
wytryśnie z kartek kalendarza.

Tak, to wspaniałe wielkie Święto,
więc śpieszą chłopcy i panowie
z bukietem życzeń w barwach kwiatów-
uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet.

Ryszard Przymus

W piątek 8 marca w naszym przedszkolu w każdej grupie obchodzony był Dzień Kobiet. Dzień w którym święto obchodzą wszystkie kobiety zarówno te duże i te małe. Każda z grup ten dzień spędziła w wesołej i miłej atmosferze w salach zabaw, na pizzy czy w sali przedszkolnej przy tanecznej muzyce w rytm której bawili się dziewczynki i chłopcy. Tego dnia chłopcy złożyli życzenia , wręczyli wszystkim paniom i dziewczynkom kwiatki , słodkie upominki i promienny uśmiech. Dziewczynki nie kryły swojego zadowolenia były szczęśliwe i zadowolone.

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www