Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Warsztaty plastyczne w gr.II

Email Drukuj PDF


96-19minWarsztaty plastyczne Dnia 16. 01. 2019 r. maluchy z grupy II Kraina Gumisiów, uczestniczyły w kreatywnych warsztatach plastycznych, tworzenia kwiatów doniczkowych. Już po raz kolejny naszą grupę odwiedziła pani plastyk Izabela Musiał, która przygotowała dla dzieci szereg ciekawych materiałów do pracy.

Najpierw każdy przedszkolak otrzymał małą donicę w której należało umieścić masę plastyczną. „Łodyżkę” z giętkiego drucika kreatywnego, należało uformować, a następnie umieścić w masie. Natomiast z kolorowej plasteliny, maluchy tworzyły wnętrze kwiatu, a z pestek dyni, jego płatki. Na zakończenie spotkania, każdy przedszkolak otrzymał kolorowe pieczątki. Ewa POteraj

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www