Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Walentynki to święto zakochanych

Email Drukuj PDF

93-19minWalentynki to święto zakochanych, ale nie tylko. Dla przedszkolaków z Krainy Misia Kolargola ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości.

Dla nas był to dzień wyjątkowy – dzień radości, przyjaźni i życzliwości. Upłynął na miłych zabawach , rozmowach o uczuciach i emocjach, które towarzyszą nam na co dzień. Dzieci poczęstowały się pysznym, walentynkowym tortem przygotowanym przez rodziców i otrzymały słodki upominek. To był naprawdę miły i bardzo udany dzień!

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www