Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

ZABAWY WALENTYNKOWE W GRUPIE VI

Email Drukuj PDF

90-19minDnia 14.02.2019 r. w grupie VI "Kraina Misia Ruperta" dzieci świętowały Dzień Walentynkowy. Przedszkolaki tańczyły przy wyjątkowej, specjalnie przygotowanej na ten dzień muzyce.

Wykonywały serduszka i ozdabiały je według własnej inwencji twórczej. Wykonane przez dzieci prace były symbolem i inspiracją do zabawy: "Fajnie jest być miłym" czyli treningu wyrażania pozytywnych emocji. Mówienie miłych słów koleżance i koledze wprowadziło przedszkolaków w szczególnie ciepły i serdeczny nastrój, który wszystkim się udzielił. Na zakończenie dzieci otrzymały słodkości.

Opracowała: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www