Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Zimowe zabawy z Yeti- spotkanie czytelnicze

Email Drukuj PDF

87-19min24 stycznia Krainę Misia Uszatka odwiedziła bibliotekarka-p. Ewa z Biblioteki Miejskiej  Filia nr 3. Przedszkolaki z uwagą i zainteresowaniem wysłuchały opowiadania E. Susso i B. Chaud pt.,,Yeti”.

Następnie wypowiadały się na temat wysłuchanego opowiadania, a także aktualnej pory roku i jej uroków. Nie zabrakło także zabaw ruchowych- rzucania śnieżkami z papierowych kul, jazdy na nartach i łyżwach przy muzyce. Na zakończenie przedszkolaki pokolorowały postać Yeti.
Bardzo dziękujemy pani Ewie za zorganizowanie ciekawych zajęć czytelniczych.

Opr. Agnieszka Mamińska

opr. A.Mamińska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www