Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Przedszkolaki z Krainy Misia Paddingtona w Kręgielni Łubudu

Email Drukuj PDF

82-19min11 stycznia dzieci z grupy "Kraina Misia Paddingtona" w nagrodę za udział w konkursie pt. "Choinka Inaczej",wybrały się do kręgielni "Łubudu". Bilety wstępu ufundował organizator konkursu - zarząd Hali Targowej Feniks.

Przedszkolaki dzielnie toczyły po torze ciężkie i duże kule. Każdy chciał spróbować swoich sił, dlatego urządziliśmy małe zawody. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w prawdziwej kręgielni. Gra okazała się bardzo wciągającą i wspaniałą zabawą, w której zauważyć można było zdrową rywalizację oraz współpracę. Liczeniem punktów nie musieliśmy się martwić, bo tym zajmował się za nas komputer, który pokazywał także kolejność rzutów. Radośni i pełni humoru powróciliśmy do przedszkola.

Oprac. Malgorzata Wilkowska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www