Jasełka w Krainie Misiów

79-19minBoże Narodzenie to czas wyjątkowy, czas ciepłych rodzinnych spotkań, radości i nadziei. Przedstawienie Jasełek od lat wpisane jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu.

W dniach od 10 do 22 grudnia w grupach przedszkolnych odbywało się rodzinne kolędowanie oraz Jasełka. Przedszkolaki ze wszystkich grup wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa.  Mali artyści z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, śpiewali kolędy, składali życzenia. W widowisku dzieci wcielały
się w role Maryi, Józefa, Trzech Króli, oraz postacie z bajek takie jak: Śnieżka, Dziewczynka z Zapałkami, Jaś i Małgosia. Wszyscy słuchacze byli pod wrażeniem występów przedszkolaków. To był wyjątkowy czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.

-----------------------------------------------------------