Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

GRUPA VI "KRAINA MISIA RUPERTA" DEKORUJE PIERNICZKI

Email Drukuj PDF

75-19minDnia 13 grudnia 2018 r. dzieci z grupy VI "Kraina Misia Ruperta" zajęły się dekorowaniem pierników.

Przedszkolaki z wielką radością ozdabiały świąteczne ciasteczka wykorzystując pisaki z lukrem, kolorowe posypki i cukrowe perełki. Dzieci były zachwycone efektem końcowym wykonanych pierniczków o kształcie: gwiazdek, choinek, dzwonków, aniołków i bałwanków. Pierniki upiekła dla dzieci pani Magda Cieśluk mama Wiktorii i Sary. Dziękujemy pani Magdzie za pierniki i za poświęcony czas na ich przygotowanie.

Napisała: B. Kilijańska

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www