Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie czytelnicze

Email Drukuj PDF

42-19min22 listopada 2018r. nasze przedszkole odwiedziła mama Zosi z grupy II "Kraina Gumisiów" - p. Karolina Bacławska z synkiem Jasiem.

W ciszy i skupieniu wszystkie dzieci wysłuchały bajki Anity Głowińskiej o przygodach kotki pod tytułem „Kicia Kocia”. Jest to seria opowieści o małej, rezolutnej, odważnej i zaradnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dzieci odkrywają świat i uczą się, jak radzić sobie z codziennymi, drobnymi problemami i wyzwaniami. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały także przepiękne ilustracje w książce, a następnie każde dziecko narysowało w jaki sposób wyobraża sobie bohaterkę opowiadania. Pani Karolina razem z Zosią poczęstowały wszystkie maluchy własnoręcznie przygotowanym słodkim poczęstunkiem. To było bardzo miłe spotkanie, za które serdecznie dziękujemy pani Karolinie.
Ewa Poteraj

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www