Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Pani doktor odwiedziła przedszkole

Email Drukuj PDF
lekarzmin

13.03.2012 r. grupę I ,,KRASNALE" odwiedziła pani doktor Agnieszka Domurad, mama Lenki. Pani Agnieszka opowiedziała dzieciom, na czym polega praca lekarza i zapoznała z niezbędnymi akcesoriami lekarskimi.

 

Maluchy z zaciekawieniem przyglądały się w jaki sposób przebiega podstawowe badanie. Na koniec wszystkie przedszkolaki miały możliwość choć na chwilę ,,wcielić" się w rolę lekarza: słuchały bicia swoich serduszek, wypisywały recepty. Na pożegnanie każdy otrzymał w prezencie naklejkę ,,DZIELNEGO PACJENTA”.

  • Image folder specified does not exist!
  •  

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www