Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Wizyta u fryzjera

Email Drukuj PDF

ufryzjeramin

06.03.2012 r. dzieci z gr. III "Jarzębinki" odwiedziły salon fryzjerski "Gracja" prowadzony przez mamę Oli z naszej grupy.

Pani Mariolka w ciekawy sposób opowiedziała o swojej pracy. Przedszkolaki z zainteresowaniem obserwowały jak myje się włosy i obcina, a następnie układa fryzurę. Niezapomnianym przeżyciem było siadanie na regulowanym fotelu, którym dzieci "jeździły" w górę i w dół przeglądając się jednocześnie w olbrzymich lustrach, jak również siedzenie pod sauną do włosów. Dzieci wróciły do przedszkola z nowymi fryzurami - dziwczynki z pięknymi warkoczami a chłopcy z irokezem na głowie.

 

  • Image folder specified does not exist!
  •  

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www