Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Wiosenne muzykowanie

Email Drukuj PDF
muzykowaniemin

W środę 7.03.2012 r. naszych przedszkolaków odwiedził aktor, muzyk, twórca różnorodnych instrumentów muzycznych.

 

 

Pan Andrzej Kozłowski tworzy je z materiałów zupełnie nie związanych z muzyką. Są to np. orzechy kokosowe, patyki, bambusy, kawałki metalu. Wszystkie zbudowane przez niego instrumenty wydają wspaniałe dźwięki i można na nich zagrać różnorodne melodie. Dzieci oprócz wysłuchania koncertu, miały również możliwość same grać na wymyślonych ,,piszczałkach”. Muzyczne spotkanie sprawiło ogromną radość i niecodzienne doznania naszym przedszkolakom.

  • Image folder specified does not exist!
  •  

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www