Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Pożegnanie przedszkola.

Email Drukuj PDF

finitomin,,Dla wszystkich chłopców i dla wszystkich dziewczynek przedszkole właśnie kończy się…”-śpiewały sześciolatki z Krainy Misia Kolargola 22 czerwca na uroczystej inauguracji zakończenia przedszkola. I miały rację – po roku wyczerpujących zajęć czas na wakacje!

Starszaki pożegnały naszą Krainę Misiów na zawsze, bo od września czeka na nich szkoła. Dzieci przedstawiły bogaty program artystyczny pt.,,Stacyjkowo”, w którym zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte w przedszkolu. Wspaniale recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec pięknie podsumowały wspólnie spędzony czas. Wszyscy byli bardzo przejęci i wzruszeni, były kwiaty, podziękowania… i obietnice, że nasi mali absolwenci będą odwiedzać przedszkole. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki, rodzice, opiekunowie i dyrekcja, panie kucharki, pani intendentka moc podziękowań za pracę, życzliwość, pomoc, zaangażowanie, które w szczególny sposób przyczyniły się do tego, aby nasze dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem dla gości, dzieci i rodziców. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, a naszym wychowankom samych sukcesów i powodzenia w szkole, dużo radości i uśmiechów na każdy dzień! Dzieci z grupy VIII ,,Kraina Troskliwych Misiów’’ też przygotowały piosenki i wiersze na pożegnanie przedszkola. Swoje umiejętności zaprezentowały rodzicom a jednocześnie powitały tak bardzo wyczekiwane wakacje. Przedszkolaki nie żegnały się na zawsze, ponieważ po wakacjach powrócą do przedszkola zdobywać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności. Po części artystycznej dzieci otrzymały długopisy, drobne upominki oraz dyplomy.

Infomedia - Przasnysz - Strony i portale internetowe