Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Zakończenie roku szkolnego

Email Drukuj PDF

03zakkmin" Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu , być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie"
Dnia 13.06.2017 r. w grupie VI "Kraina Misia Ruperta" odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, ponieważ nasze drogie dzieci od września zaczną naukę w Szkole Podstawowej w klasie I. Dzieci na uroczystości pożegnalnej zaprezentowały się w programie artystycznym, który rozpoczął się tańcem w rytmie muzyki: El condor passa. Na uroczystość przyszła reprezentacja dzieci 6 - letnich z grupy IV, które recytowały wiersze - żegnając siedmiolatków. Atmosfera uroczystości była wyjątkowa i niepowtarzalna, ponieważ dzieci pokazały jak już są dorosłe i dojrałe do podjęcia nauki w szkole: recytowały wiersze, cytaty znanych myślicieli: Paulo Coelho, Antoine de Saint-Exupery, J. Korczaka,śpiewały, tańczyły i grały na instrumentach perkusyjnych. Były wielkie brawa od rodziców, naszej dyrekcji i pań nauczycielek i pani z administracji przedszkola. Dzieci otrzymały książki oraz dyplomy. Miło było usłyszeć słowa podziękowania w osobie Pani Kasi Kamińskiej rodzica i Lidera Rady Rodziców w grupie, która w bardzo wymownych słowach podziękowała nauczycielom, dyrekcji i pani z administracji.
Napisała - B. Kilijańska

Infomedia - Przasnysz - Strony i portale internetowe