Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Przedszkolak z pasją

Email Drukuj PDF

03przzminStaś Kamiński z grupy VI "Kraina Misia Ruperta" wziął udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie - "Przedszkolak z pasją" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 9 pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki.

Przegląd - "Przedszkolak z pasją" odbył się dnia 11 maja 2017 r. Staś reprezentował nasze przedszkole i przedstawił swoją pasję na temat: "Kto ty jesteś? - Polak mały", gdzie wykazał się ogromną znajomością i wiedzą z zakresu historii Polski na bardzo wysokim poziomie. Pasja Stasia była bardzo interesująca i z uwagą wszyscy słuchali jak dziecko siedmioletnie opowiada i doskonale się orientuje w szczegółach z ważnych wydarzeń historycznych Polski. Staś już od najmłodszych lat interesował się zagadnieniami historycznymi, a wiedzę czerpał od swojego taty - Stanisława Kamińskiego, który jest żołnierzem rekonstrukcyjnym oraz z książek. Podczas Przeglądu - "Przedszkolak z pasją", Staś był zaproszony do różnych zabaw, m.in. do zbawy kreatywnej na wykonanie pracy plastycznej z wykorzystaniem balona i kolorowych papierów i oczywiście wspólnie ze swoim tatą wykonał podobiznę króla Jagiełły.Na zakończenie Przeglądu - "Przedszkolak z pasją" Staś otrzymał dyplom i nagrodę za prezentację swojej pasji.

Napisała: Barbara Kilijańska

Infomedia - Przasnysz - Strony i portale internetowe