Poczytaj mi mamo...

161-19minW piątek 11.10.19r. dzieci z grupy Krainy Misia Paddingtona odwiedziła pani Agnieszka Szymańska, mama Łucji.

Zajęcia kulinarne w gr.V

160-19minW dniach 9 -10.10.2019 r dzieci z "Krainy Misia Jogi" poznały zasadę działania wyciskarki do robienia soku i robiły sok z pomarańczy, który później degustowały.

Alicja w krainie czarów

159-19minDnia 7.10.2019 r. przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl taneczny Zespołu Tańca Współczesnego DE-EM pt. "Alicja w krainie czarów".

Spotkanie czytelnicze

158-19minW piątek 11.10.2019 r. dzieci z grupy I Kubusia Puchatka odwiedziła pani Ania z Biblioteki Osiedlowej nr 3 .Maluszki po raz pierwszy uczestniczyły w zajęciach czytelniczych. Z uwagą wysłuchały wierszy o tematyce jesiennej” Trzeba przetrwać” J. Czernickiej oraz „Stragan pani jesieni” B. Lewandowskiej.

Jesteś widoczny-jesteś bezpieczny-spotkanie z P. M.Popielarzem w gr.V

157-19minDnia 4.10.2019 r. w grupie V "Kraina Misia Jogi" odbyło się spotkanie z panem M. Popielarzem radnym Rady Miasta w Ostrołęce na temat: "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny - akcja dla 6 - latków".