Bezpieczne wakacje-spotkanie z przedstawicielem Straży Miejskiej.

bezwaaminZbliża się długo wyczekiwany okres wakacji. To czas kiedy myślimy o odpoczynku i wyjazdach.

Pożegnanie przedszkola.

finitomin,,Dla wszystkich chłopców i dla wszystkich dziewczynek przedszkole właśnie kończy się…”-śpiewały sześciolatki z Krainy Misia Kolargola 22 czerwca na uroczystej inauguracji zakończenia przedszkola. I miały rację – po roku wyczerpujących zajęć czas na wakacje!

Wycieczka do Łęgu

łęgmin12 czerwca 2017r. dzieci z gr. I „Krainy Misia Puchatka”, gr.II „Krainy Gumisiów” i gr.VII „Krainy Misia Uszatka” wybrały się na wycieczkę leśnymi dróżkami do Nadleśnictwa w Łęgu Starościńskim w ramach realizacji projektu „Bliżej lasu”.

Przedszkolak z pasją

03przzminStaś Kamiński z grupy VI "Kraina Misia Ruperta" wziął udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie - "Przedszkolak z pasją" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 9 pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki.

Plener malarski

03plemamin22 czerwca w naszym przedszkolu odbył się plener malarski, który był doskonałą okazją do rozwijania umiejętności twórczych w otoczeniu przyrody. Z wielkim zaangażowaniem i przejęciem młodzi artyści wykonywali piękne prace.