Międzynarodowy Dzień Kropki

20kropmin15 września Kraina Misia Yogi świętowała Międzynarodowy Dzień Kropki.

Wycieczka do Warszawy Krainy Troskliwych Misiów

20wawamin13 września dzieci z Krainy Troskliwych Misiów wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę integracyjną do Warszawy. Wyprawa rozpoczęła się w Planetarium seansem  ,,Pod jednym niebem”. Bohaterowie filmu- Żółtodziób i Elmo z Ulicy Sezamkowej oraz ich kolega z Chin Hu Hu Zhu oglądali Wielki Wóz, szukali Gwiazdy Polarnej, spacerowali po powierzchni Księżyca.

Dni adaptacyjne

1z18minRozpoczęcie edukacji przedszkolnej to moment przełomowy w życiu 3 latka.

Bezpieczne wakacje-spotkanie z przedstawicielem Straży Miejskiej.

bezwaaminZbliża się długo wyczekiwany okres wakacji. To czas kiedy myślimy o odpoczynku i wyjazdach.

Pożegnanie przedszkola.

finitomin,,Dla wszystkich chłopców i dla wszystkich dziewczynek przedszkole właśnie kończy się…”-śpiewały sześciolatki z Krainy Misia Kolargola 22 czerwca na uroczystej inauguracji zakończenia przedszkola. I miały rację – po roku wyczerpujących zajęć czas na wakacje!