Choinka na ludowo

190-19minW czwartek 5 grudnia przedszkolaki z ostrołęckich przedszkoli przystroiły świerkowe drzewko na dziedzińcu "Handlowca".

Warsztaty świąteczne w pracowni CACKO

189-19min21 listopada oraz 5 grudnia przedszkolaki z Krainy Misia Uszatka uczestniczyły w zajęciach
w pracowni ,,Cacko”. Było to dla pięciolatków pierwsze doświadczenie z zakresu ceramiki.

Grupa V na warsztatach plastycznych w Muzeum Kultury Kurpiowskiej

188-19minDnia 2 grudnia 2019 r. dzieci z grupy V "Kraina Misia Jogi" odwiedziły Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

Spotkanie czytelnicze w gr. I „Kubusia Puchatka”

187-19minDnia 04.12.2019r. gr. I „Kubusia Puchatka” odwiedziła Pani Ania z Biblioteki Osiedlowej nr 3 w Ostrołęce.

Symbol of Great Britain

186-19min„Symbol of Great Britain” to tytuł konkursu, który odbył się w naszym przedszkolu. Dzieci podczas zajęć z języka angielskiego zapoznały się z tradycjami i symbolami Wielkiej Brytanii. Dowiedziały się również ciekawostek o królowej Elżbiecie II oraz jej pałacu.