Ginące zawody

17 zawminW czwartek 7 czerwca z okazji Dnia Dziecka, cała społeczność przedszkola pojechała po raz pierwszy, na wspólną wycieczkę do Zagrody Kurpiowskiej
w Kadzidle.

Z książką szybko mija czas

17 ksminW środę 06.06.18r. dzieci z Krainy Kubusia Puchatka odwiedził Przewodniczący Rady Miasta, pan Jerzy Grabowski. Gość w przystępny, zrozumiały dla maluchów sposób, opowiedział
o swojej pracy w Urzędzie Miasta. Następnie przeczytał wiersz J. Tuwima „ Lokomotywa”

Wycieczka do Białegostoku gr.III i IV

17 bialminDn. 06.06.2018 r. dzieci z gr. III Kraina Misia Kolargola oraz dzieci z gr. IV Kraina Misia Paddingtona wraz z opiekunami, wyjechały na wycieczkę do Białegostoku.

17 bblmin29 maja "Kraina Misia Uszatka" miała zorganizowany Dzień Dziecka w naleśnikarni "BB Loft".

Dzień Mamy i Taty

17 mitminDzień Mamy i Taty to uroczystości, które na stałe wpisane są do kalendarza przedszkolnego. Każda z grup organizuje je w sposób szczególny i niepowtarzalny. Spotkania dzieci i rodziców, wspólne wyprawy, przynoszą wiele radości i wzruszeń.