Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Nauczycielki-dzieciom

Email Drukuj PDF

27 naudzminDawno, dawno temu w pięknym zamku nad rzeką mieszkał mądry i dobry król. Miał śliczną córeczkę o imieniu Emilka, którą… przedszkolaki z Krainy Misiów miały okazję poznać we wtorek 19 czerwca.

Przedszkolaki z wizytą w szkole

Email Drukuj PDF

27 insminDla sporej części przedszkolaków z gr. III Kraina Misia Kolargola, obecny rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole.Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość, 12 czerwca dzieci wybrały się na zwiedzanie Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Po przybyciu na miejsce starszaki powitała Pani wicedyrektor szkoły i oprowadziła po całym budynku.

Noc Świętojańska po kurpiowsku

Email Drukuj PDF

27 folkminW czwartek 14 czerwca w Krainie Misiów uroczyście obchodziliśmy „Noc Świętojańską po kurpiowsku”. Po raz kolejny za sprawą kurpiowskich rytmów oraz tańców było gwarno i wesoło. Wspaniale bawiliśmy się podczas występu Zespołu Folklorystycznego Pokoleniowego Pniaki i Krzaki.

Szalony Naukowiec

Email Drukuj PDF

27 snaumin13 czerwca Troskliwe Misie na zajęciach Uniwersytetu Małego Naukowca zamieniły się w Szalonych Naukowców i tworzyły kolorowe ,,slime”.

Sport to zdrowie

Email Drukuj PDF

27 dawminW poniedziałek 11.06 w Krainie Kubusia Puchatka odbyło się kolejne spotkanie z panem Damianem – trenerem z Akademii Piłki Nożnej.

Strona 1 z 221

Infomedia - Przasnysz - Strony i portale internetowe